OFERTA EXPORTOWA: Ryby hodowlane, Owoce cytrusowe, Wędliny i wyroby mięsne, Halluomi i inne sery, Melony i arbuzy, Oliwa z oliwek, Ziemniaki, Winogrona, Wina i alkohole, Warzywa i zioła, Wyroby aluminiowe, Meble i akcesoria, Ubrania i tekstylia, Produkty farmaceutyczne...
Cypryjskie Centrum Promocji Handlu
ul. J. Dąbrowskiego 70
02-561 Warszawa
tel: +48 22 854 01 77
fax: +48 22 854 01 80
e-mail: ctc@cyprustrade.pl
CTC na świecie
Usługi

Osiągnięcia gospodarcze i atrakcyjność biznesowa Cypru oparte są w pierwszym rzędzie na dynamicznym rozwoju usług, których znaczenie wyrażone jest  ponad 80% udziałem tego sektora w tworzeniu produktu krajowego(PKB).
Cypr oferuje szeroki wachlarz, świadczonych na najwyższym światowym poziomie, profesjonalnych usług w takich dziedzinach jak: rachunkowość i auditing, bankowość i finanse, doradztwo gospodarcze, technologie informatyczne, projektowanie przemysłowe i artystyczne, edukacja, telekomunikacja, inżynieria i budownictwo, prawo, żegluga i zarządzanie transportem morskim, medycyna i ochrona zdrowia, ubezpieczenia, międzynarodowy marketing, turystyka, usługi targowe, wystawiennicze, organizacja konferencji i kampanii promocyjnych i wiele, wiele innych.

 

 Więcej informacji znaleźć można na stronach Cypryjskiej Agencji Promocji Inwestycji CIPA (www.cipa.org.cy) oraz Cypryjskiej Izby Gospodarczej CCCI (www.ccci.org.cy)